Спортивне рандеву : "На старт, увага, руш!"

11 вер. 2015
-

В рамках олімпійського тижня 11 вересня на гімназичному подвір'ї відбувся єдиний олімпійський урок під назвою "На старт, увага, руш ! ". На нашому  святі був присутній визначний спортсмен Михайло Железняков –  майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, багаторазовий призер та чемпіон України, Європи та Світу.  Також були проведені експрес-змагання з піднімання тулуба із зігнутими ногами. Усі учасники експрес –змагань упоралися із завданням , але були й переможці 3 місце серед 1-4 класів посів Зіновєв Платон (3-Б), 2 місце - Кириленко Данил (4-А), 1 місце - Білецький Ілля. Серед учнів 5-8 класів 3 місце посів - Матєров Павло (7-Б), 2 місце - Ливарчук Владислав (7-А), 1місце - Сайгадак Микита (8-А). Учні найстаршої ланки також отримали вибороли призові місця : 3 місце - Бондурівський Андрій (10-А), 2 місце - Ярославцев Андрій (9-А), 1 місце - Купінський Денис (9-Б).Вітаємо наші спортивні надії та бажаємо успіху і перемог!